O mnie

Cześć,

Nazywam się Artur Sienkiewicz i mam dwie pasje. Nie umiem usiedzieć długo w jednym miejscu więc kocham podróżować oraz uwielbiam robić zdjęcia w miejscach które odwiedzam. Los sprawił, że swoje zainteresowania mogę łączyć z życiem zawodowym. Jestem bowiem rezydentem biura podróży i pilotem wycieczek. Odwiedziłem już sporo ciekawych państw na świecie, głównie w basenie Morza Śródziemnego. Chciałbym się z Wami podzielić moją wiedzą o tych miejscach właśnie na moim blogu.

A dlaczego blog?

Wyobraźcie sobie taką sytuację. Budzę się na statku rybackim z dwiema ranami postrzałowymi na plecach. Nic nie pamiętam. Zupełnie nic! Nie wiem nawet jak się nazywam. Jeden z rybaków opatrujących moje rany mówi mi, że nie miałem przy sobie żadnych dokumentów tożsamości. W jednej z kieszeni odnalazł jedynie małą kartkę, wizytówkę, na której napisane jest? Nie, nie Jason Bourne. Na wizytówce widnieje nazwa bloga ?kolekcjonerkadrow.pl?. Przy pierwszej możliwej sposobności połączenia się ze światem wirtualnym wpisuję w wyszukiwarce nazwę z wizytówki. Zaczynam czytać i nie mogę oderwać się od ekranu. Pamięć powoli wraca! Po wielu godzinach czytania uświadamiam sobie, że jestem autorem tego bloga! I mówię sam do siebie ?Cholera, ale ja miałem ciekawe życie??

A tak na serio. Wierzę, że karma wraca. Ogrom pozytywnej energii daje mi możliwość dzielenia się z innymi moją wiedzą i moimi umiejętnościami. Bardzo motywują mnie do dalszego działania sytuacje, kiedy widzę wdzięczność osób z którymi podzieliłem się chociażby informacjami dotyczącymi miejsc, które miałem okazję odwiedzić i dokładnie poznać.

Więc jeśli lubisz podróże, jeśli planujesz wyjazd w miejsca które odwiedziłem i opisuję na blogu, jeśli chciałbyś o tych miejscach dowiedzieć się więcej to zapraszam na mojego bloga. Czytaj, komentuj, udostępniaj, podawaj dalej- niech inni też czytają i oglądają moje kadry z różnych pięknych i ciekawych zakątków naszego globu.

I do zobaczenia na szlaku!